Majowa promocja w T-Mobile: kup taniej smartfon Motorola Moto G31 na raty 0% bez abonamentu

Dla wszystkich, którzy szukają aktualnie zakupowych okazji, T-Mobile przygotował majowy rabat na telefon Motorola Moto G31. Teraz można go kupić w T‑Mobile taniej w ratach 0% – w dowolnym momencie, bez potrzeby zawierania umowy abonamentowej. Promocja trwa od 10 do 23 maja.

Kiedy przyroda budzi się do życia, warto łapać każdą chwilę. Zdecydowanie łatwiej to jednak zrobić, dysponując sprawnym telefonem. Dzięki niemu możemy w końcu odkryć nowe szlaki, a najpiękniejsze miejsca utrwalić na zdjęciach. Młodsi użytkownicy, dzięki urządzeniu, skontaktują się zaś z rodzicami i przyjaciółmi np. podczas letnich kolonii, w roku szkolnym zyskają natomiast przydatne narzędzie do nauki i rozrywki. Niezależnie, do jakich zadań ma posłużyć nowy smartfon, można go teraz kupić na atrakcyjnych warunkach w T-Mobile. Promocyjna oferta dla Motoroli Moto G31 obejmuje płatność w ratach 0%, a sama cenę urządzenia obniża do 799 zł (z 899 zł). W tej formie propozycja jest dostępna dla każdego – klientów naszej sieci oraz osób, które planują jedynie zakup telefonu w T-Mobile.

 

majowa promocja w t mobile kup taniej smartfon motorola moto g31 na raty 0 bez abonamentu

 

Uchwyć chwile, które mają znaczenie

Motorola Moto G31 jest wyposażona w 6,4-calowy wyświetlacz OLED, na którym obrazy pozostaną wyraźne nawet w słoneczny dzień. Najpiękniejsze momenty bez problemu utrwali zaś potrójny aparat tylny z obiektywem głównym 50 MP. Smartfon dysponuje ponadto aparatem portretowym 13 MP. Urządzenie ma na pokładzie mocną baterię 5000 mAh, za sprawą której smartfon może towarzyszyć użytkownikowi nawet podczas dłuższych wycieczek. Sprzęt przeceniony na 799 zł można zakupić w ratach 0% bez abonamentu, a także – dobierając go do oferty abonamentowej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.